شهرهای دنیا مرکز رفاه، برتری‌ها و فعالیت‌های عمدۀ سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی محسوب می‌شوند و در پروسه انکشاف اقتصادی، همانند ماشین ترقی و پیشرفت به نظر می‌رسند. اداره‌ی امور شهرها مأموریت شاروالی‌ها است و این مأموریت مستلزم تأمین نیازمندی‌های عموم ساکنان شهرها در چهارچوب حکومتداری خوب می‌باشد.

پیام شاروال شاروالی جلال آباد

3 weeks 1 day ago

ما شهرها را منحیث محرکین اقتصادی برای انکشاف می پنداریم.  برای تحقق چنین دیدی، به بهبود وضعیت زندگی و عرضه خدمات در مرا کز شهر ها نیاز داریمږ شهرهای افغانستان در حقیقت گردانندگان چرخ انکشاف اجتماعی- اقتصادی، حکومت داری خوب و تامین صلح هستند. شهر جلال آباد  دارای پتانسیل بسیار خوبی برای بهبود معیشت، بلند بردن رشد اقتصادی و فراهم سازی مسکن قابل تهیه و مصئون و خدمات مناسب میباشد، برای استفاده این پتانسیل ما متعهد به زمینه سازی سرمایه گزاری برای سکتور خصوصی هستیم.  با ادامه روند شهرنشینی در شهر جلال آباد که در آینده  تکمیل خواهد شد، فرصت بزرگی را برای ترویج انکشاف شهری بوجود می آورد، که انکشاف مذکور پایدار، متعادل و سازمان دهنده رشد اقتصادی میباشد.

فیصل احمد امیری شاروال جلال آباد
Mayor

تازه ترین اخباراخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۰
Background image

بهره برداری از پنج پروژه انکشافی در ناحیه پنجم شهر جلال آباد به ارزش 12 میلیون و 500000 افغانی

نن سه شنبه د دلوی د میاشتې په ٢٢مه نېټه، جلا اباد ښاروالۍ مالي او اداري مرستیال استاد محمد اصف برید په مشرۍ جلال اباد ښاروالۍ پنځمې ناحیې امر ډاکتر هلال کږوال، ولسي تړون ملي برنامې. . .

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۱۱:۹
Background image

همکاری با شاروالی

رهبری شاروالی جلال آباد از همه ی شهروندان می خواهد تا در راستای بهبود وضعیت شهری و نیز نهادینه سازی فرهنگ شهر نیشینی با شاروالی همکاری نماید.

بست های خالیAll available vacancies

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۱۱:۱۵
Background image

اعلان کاریابی

شاروالی جلال آباد با درنظر داشت اصول و مقررات کاری ، بست های خالی خویش را از این پس به اعلان میرساند